سبد خرید

حضور میترانیک در اولین نمایشگاه هتلداری هزاره سوم در جزیره کیش اسفند ۸۸

سایر محصولات تشک میترانیک
بازدید: 405 نفر

حضور میترانیک به عنوان اسپانسر در اولین نمایشگاه هتلداری هزاره سوم در جزیره کیش اسفند ۸۸

در این همایش که به مدت دو روز ادامه خواهد داشت، اسدالله کریمی مدیر عالم سازمان منطقه آزاد کیش، ناصر عندلیب به عنوان رییس ستاد همایش، مهندس موسوی معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و نیز پروفسور جعفر جعفری دبیرکمیته علمی همایش حضور داشتند.

در این همایش، چهره های فعال در صنعت گردشگری و هتلداری جهان نیز مشارکت دارند که از آن جمله می توان به افراد زیر اشاره کرد: دکتر کارسون ال جنکینز (استاد گردشگری دانشگه استرات کلاید اسکاتلند)، جان فای بای (استاد گردشگری دانشگاه متروپلیتن منچستر بریتانیا)، سونیا اندرسون (برگزارکننده برنامه مقطع لیسانس مدیریت هتلداری متروپلیتن منچستر)، دکتر جوزف چن (عضو هیات علمی دپارتمان مطالعات گردشگری دانشگاه ایندیانا، بلوینگتون آمریکا) و دکتر اسکات ریچاردسون (سرپرست مدیریت هتل داری بین المللی دانشگاه تیلورز مالزی).

گفتنی است برگزاری ۵ پانل علمی – کاربردی با عناوین ” ساخت و بهره برداری از هتل”، “فروش و بازاریابی در هتل”، “منابع انسانی و خدمات”، “تکنولوژی های جدید در صنعت هتلداری” و “استانداردسازی در هتل” نیز طی روزهای شنبه و یکشنبه از جمله برنامه های این همایش بین المللی است.

همایش بین المللی هتل داری در هزاره سوم که به همت “ستاد برگزاری همایش بین المللی هزاره سوم” و “سازمان منطه آزاد کیش” برگزار می شود، در تقویم رسمی سازمان جهانی گردشگری به عنوان یک رویداد جهانی در عرصه گردشگری ثبت شده است.

همچنین در کنار این همایش،  نمایشگاهی نیز بر پا شده که در آن به معرفی توانمندی های شرکت میترنیک در زمینه تجهیز هتل و  صنعت هتل داری پرداخته شد.

حضور میترانیک در اولین نمایشگاه هتلداری هزاره سوم در جزیره کیش اسفند 88

حضور میترانیک در اولین نمایشگاه هتلداری هزاره سوم در جزیره کیش اسفند ۸۸

میترانیک بزرگترین شرکت تولید کننده تشک , تشک کمجا , رو تختی , تشک خوشخواب , تشک طبی فنری , تشک فنری , تشک طبی , تشک خوشخواب , روتختی شما را به بازدید از فروشگاه های خود در سرتاسر ایران عزیز دعوت میکند.

نظر خود را بگذارید